Profesjonalne symulacje i ćwiczenia biznesowe. Sale i hotele

Świeża symulacja na szkolenia motywacyjne – dla trenerów

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen NGO i administracji samorządowej od następnego miesiąca przedstawiamy symulację integracyjną: Wieloosobowe bicie rekordu w nieziemskim wariancie gry w Sztuczna jaskinia (Wstępna nazwa tej zabawy jest do poprawki – natomiast wyraża fabułę zadania.)
Ninieszą symulację realizujemy na programach z finansów menedżerskich, z analizy ryzyka biznesowego i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Typowe jej wykorzystanie to Symulacyjne Imprezy Team Building.

KATEGORIA SYMULACJI:
Problematyka symulacji: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Wielka Brytania
Czas realizacji całej sesji: pół dnia
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, do 16.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: buty narciarskie – sztuk osiem, łom – sztuk dwie, szafki na klucze- sztuk pięć, trochę wody mineralnej, paczka malachitowych mazaków, waga do bagażu

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Barbara Madaj, Zakład Transportowo-Betoniarski Ryszard Marciniak, Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Tadeusz Ukleja, Zakład Remontowo-Budowlany „INSTAL-KRAN” Jarosław Zbierski, „FKS” Okucia Okienne i Drzwiowe Spółka z organiczoną odpowiedzialnością, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “WAPPEX” P. KOZŁOWSKI, W. LEWANDOWSKI SPÓŁKA JAWNA, Zakład Handlowo-Usługowy „TOMBUD” Tomasz Budziński, Pro Design Sp. z o.o., Gmina Miejska Koło, Gmina Malanów, Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik w Nysie, Bemowskie Towarzystwo Fotograficzne, Fundacja Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu „La Strada”, Polskie Stowarzyszenie Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, Stowarzyszenie Grupa Tratwa – Świetlica „Akwarium”, Stowarzyszenie Na Rzecz Oświaty i Wychowania „Bono Juventutis”, Stowarzyszenie Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej , Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była też realizowana na studiach podyplomowych „”

BIBLIOTECZKA:
Osobom nabywającym certyfikację proponujemy następujące opracowania:

 • Konsumpcja-Alan Aldridge
 • Skuteczne techniki telemarketingu-Ellen Bendremer
 • As One. Przekształć indywidualne działanie w potęgę zespołu-Mehrdad Baghai, James Quigley
 • Mniej znaczy więcej. Nowa koncepcja bogactwa-Bruce Piasecki
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi w otoczeniu międzynarodowym-Sylwia Białas
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Zespoły po polsku. Jak firmy działające na polskim rynku podnoszą swoją efektywność -Łukasz Dąbrowski, Henryk Puszcz

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Rzgów, obiekt konferencyjny Harnaś Korbielów, ulica Redutowa 34
  Koszt symulacji: 2000 zł plus podatek VAT. Oferujemy opcję wniesienia opłaty w ratach – osiem wpłat.
  W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Kruche, pieczone skrzydełka kurczaka obtoczone w jednym z wybranych sosów: słodki chili, barbecue, buffalo. Podawane ze słupkami warzyw. Zupa: bulion z żółtkiem. Drugie danie: Makaron penne z sosem beszamelowym z dodatkiem pietruszki, grillowanych pieczarek, kawałków cebuli i kurczaka. Deser: puszysty mrożony mus ze śmietanki z dodatkiem chałwy i delikatnej czekolady, podany ze świeżymi owocami. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.